Державний навчальний заклад
"полтавський
центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості"
Будь ласка, оцініть якість послуг, які надає Полтавський ЦПТО:

Повір у себе, і в тебе повірять інші…

Життя довге, непередбачуване і дуже часто готує нам різні випробування. Нажаль, багато людей, опиняючись у важких життєвих умовах, втрачають віру у свої сили, оточуючих і життя в цілому. Тому нам, педагогам, дуже важливо не лише знати, а ще й уміти правильно налаштувати роботу саме з такими категоріями здобувачів освіти.

З цією метою педагогічні працівники нашого закладу відвідали тренінг "Методика навчання здобувачів освіти з особливими освітніми потребами". Це був дуже корисний та інформативний досвід. Кожен модуль містив практичні приклади та інноваційні методики, які можна застосовувати у повсякденній педагогічній діяльності, особливу увагу було приділено індивідуалізації навчального процесу та врахуванню специфічних потреб кожного слухача. В ході тренінгу також розглянули різні підходи до створення інклюзивного середовища, яке б сприяло всебічному розвитку осіб з особливими освітніми потребами у навчанні.

Загалом, тренінг "Методика навчання здобувачів освіти з особливими освітніми потребами" перевершив всі очікування наших викладачів. Вони отримали велику кількість корисної інформації та нових ідей, які вже почали обмірковувати як впроваджувати в роботу.

Дякуємо організаторам, спікерам та учасникам за якісну та корисну роботу.