Державний навчальний заклад
"полтавський
центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості"
Будь ласка, оцініть якість послуг, які надає Полтавський ЦПТО:

Якщо навчаєш людей, навчайся сам

Філософія вчителя і вимоги до нього змінюються разом із реформою освіти. Але є те, що залишається, незалежно від змін - вчителю важливо підтримувати форму завжди, вчителю потрібно вдосконалюватися, навчатися. Це можна зробити лише тоді, коли любиш свою працю, коли ти відповідальний і відкритий до світу. А колектив закладу освіти: від керівника до технічного працівника, повинен бути налаштованим на саморозвиток, вдосконалення.

Тому, весь наш колектив і не тільки … взяв участь у навчанні з пожежної безпеки, яке проводив головний інспектор ВЗНС Полтавського ПРУ ГУ ДСНС України в Полтавській області Андрій Шаркий. Правила поводження з вогнем, причини виникнення пожеж, правильність користування вогнегасниками та багато цікавого та корисного почули учасники заходу. Але найцікавішим було попробувати користуватися вогнегасником самому, практично відчути і побачити процес гасіння пожежі.

Дякуємо пану Андрію та нашій колезі Людмилі Карягіній за надану можливість отримати корисні знання, які ми з радістю будемо передавати своїм слухачам.