Державний навчальний заклад
"полтавський
центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості"
Будь ласка, оцініть якість послуг, які надає Полтавський ЦПТО:

Партнери

Полтавська дирекція АТ "Укрпошта"

Засновником і акціонером АТ «Укрпошта» є держава в особі Міністерства інфраструктури України. АТ «Укрпошта» — єдиний національний оператор поштового зв’язку України. Укрпошта — це найбільша мережа: понад 11 000 відділень забезпечують покриття у 100% населених пунктів України. Наша діяльність — це пошта, логістика, фінанси та торгівля. Ми надаємо більш як 50 різних послуг для приватних осіб та корпоративних клієнтів.

ПОКПВПТГ "Полтаватеплоенерго"

Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства "ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО" - найбільше в області за потужністю і кількістю споживачів послуг підприємство, що забезпечує повний цикл теплопостачання (нерозривність процесу виробництва, передачі и розподілу теплової енергії) м. Полтава та 4-ох районних центрів області.
Приватне акціонерне товариство «Полтавський машинобудівний завод» - один з провідних українських виробників обладнання для м'ясопереробної промисловості, виробник запасних частин і комплектуючих для енергетичної, нафтогазової та залізничної галузей.

ТОВ "Геріон-Сервіс"

ТОВ «Геріон-Сервіс» - монтажно-торгівельна організація, яка займається проектуванням, продажем, монтажем та сервісом систем опалення, вентиляції, кондиціонерів, теплових насосів, охолоджувачів для відкритих майданчиків.